להזמנות חייגו:

052-5688-156

יש לכם שאלה?

היכנסו לדף קשר

נרות

אודות נרות ועוד

בין אם מדובר בעיצוב מרחבים, ביצירת אווירה או באמצעי תאורה רך ודקורטיבי, מעטים המוצרים שיוצרים אפקט עוצמתי כמו נרות מסורתיים. אנו יודעים זאת היטב, משום שמאז ראשית המאה עומדים הנרות שלנו במרכז תשומת הלב – ושובים את לבם של כל הנוכחים.

כל מוצר הוא סיפור הצלחה

ולא בכדי. הקדשנו את כל תשומת הלב שלנו בנרות – ובאלו האוהבים אותם. כדי להשלים את התמונה, אנשי המקצוע של נרות ועוד מקפידים על תהליך ייצור בסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת להבטיח שיעמוד לרשותך המוצר ברמה הגבוהה ביותר, להזמנה ביחידים או בסיטונאות, במחיר משתלם במיוחד.

תו תקן אירופאי

רבים אינם יודעים זאת, אך רבים מהנרות הזולים הזמינים בשוק מיוצרים בסין. יצרנים אלו אינם מקפידים על תקני ייצור נאותים והנרות המגיעים ממקור זה עשויים להכיל עופרת המסוכנת לבריאות. המפעל שלנו, הממוקם באירופה, פועל תחת תקני ייצור מחמירים ומבטיח לך שימוש בטוח ונוח.

רכישה ישירות מהיצרן

אנו מייצרים את הנרות באופן עצמאי במפעל שלנו, הממוקם באירופה. הרכישה הישירה מיצרן מאפשרת לך ליהנות ממוצר איכות ללא כל עמלת תיווך או הוצאות נלוות בהן נושאים ספקים ורשתות שיווק. כך, באפשרותך ליהנות ממחיר נגיש במיוחד המורכב בעיקר מעלויות הייצור והקפדה על תקנים סינון ואיכות מעולה.

יחס חם, אישי ואדיב

נרות ועוד הוא עסק משפחתי – ובכוונתנו להשאירו כזה. כבר שנים רבות שאנו מעניקים ללקוחותינו שירות עם יחס אישי, חם ואדיב. אנו מקפידים על מבחר רחב מאוד של מוצרים – בעוד הייצור והניהול העצמאי מאפשר לנו להעמיד את המגוון הזה לרשותך בכל עת, ולהקל עליך למצוא את המוצרים.

רכישה בקלי קלות

אנו מזמינים אותך לעיין באתר וללמוד אודות מבחר המוצרים העשיר שלנו. על מנת לרכוש את המוצרים בנוחות ביתך בקלות וביעילות, כל שעליך לעשות הוא להקיש על המוצרים הנבחרים וליצור עמנו קשר, נרות בשלל סגנונות מוצרים נוספים רבים במחירים מפתיעים ובאיסוף מיידי, נשמח לסייע.